Firma Avon znana jest przede wszystkim ze sprzedaży kosmetyków oraz produktów pielęgnacyjnych dla kobiet i mężczyzn. W każdym Pielęgnacja stóp z AVON prezentuje produkty promocyjne, które dostępne są tylko w cenach niższych niż regularne. Każdy katalog Avon ważny jest dokładnie 21 dni – czyli 3 tygodnie. W danym okresie ważny jest tylko jeden katalog Avon.

Katalog Avon – Budowa

Katalog AVON zwykle zaczyna się największymi promocjami i wyprzedażami. Można znaleźć tutaj kosmetyki do makijażu czy perfumy damskie i męskie. Wszystkie hity danego katalogu mieszczą się właśnie na początku. Jeżeli szukasz więc zestawu prezentowego lub gorących promocji sezonowych przeglądaj pierwsze strony.
W dalszej części katalogu najczęściej znajdziemy oryginalne zapachy dla pań i panów, które zaprezentowane są na zapachowych próbnikach. Poznać je możemy poprzez delikatnie pocieranie nadgarstkiem oznaczonego miejsca.
Kosmetyki do makijażu to kolejnych kilka stron. Dla wszystkich produktów dostępna jest paleta odcieni i kolorów. Każda ma dodatkowo swoją nawę i unikalny kod, po którym można je identyfikować. Ponadto pełne makijaże zaprezentowane są także na modelkach. Można wtedy zobaczyć jak dany odcień prezentuje się na twarzy lub czy pasuje do konkretnego koloru oczu.
W kolejnych rozdziałach znajdziemy biżuterię, ubrania i galanterię oraz wyjątkowe produkty do wykorzystania w domu. Katalog zwykle kończy wyjątkowa seria kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów, czyli różnego rodzaju balsamy, produkty do domowego SPA oraz między innymi szampony i odżywki do włosów.

Produkty Avon dla każdego

Avon nie zapomina także o najmłodszych. W każdym katalogu znaleźć można kilka stron z produktami przeznaczonymi właśnie dla dzieci. Niezwykłe aromaty tych kosmetyków z pewnością zadowolą każdego malucha.

Rozmieszczenie produktów może się różnić w zależności od katalogu. Sprawdź aktualną ofertę na stronie https://test17538.futurehost.pl/katalogi/ – Aktualny katalog, następny katalog, katalog FOCUS.