Marka Avon dba także o małe damy. Specjalnie dla nich przygotowała fantastyczną serię kosmetyków z bohaterami ulubionej bajki Kraina Lodu. Produkty mają fantastyczne zapachy i mogą być stosowane przez dzieci powyżej 3 roku życia.

Kolekcja Frozen

Cała seria składa się z kilku kosmetyków Avon, które uprzyjemnią dzieciom codzienną pielęgnację. Znajdziemy w niej żel do mycia ciała, szampon do włosów, spray ułatwiający rozczesywanie włosów, pachnącą mgiełkę do ciała i wodę zapachową. Wszystkie te kosmetyki mają słodko kwiatowy zapach, z pewnością każdej małej księżniczce przypadną do gustu.

Perfumy dla dzieci

W serii Kraina Lodu od Avon warto zwrócić uwagę na przepiękną wodę zapachową, która pozostawi na skórze przyjemny i delikatny aromat. W nutach zapachowych wyczuć można słodką watę cukrową, sorbet owocowy i gardenię. Z pewnością każda dziewczynka z przyjemnością będzie sięgała po wodę zapachową z wizerunkiem ulubionych bohaterów z bajki.

Pachnąca pielęgnacja

Jeżeli chcemy naszym pociechom uprzyjemnić codzienną kąpiel, warto sięgnąć po sprawdzone kosmetyki od Avon. Produkty mają bardzo ładne kolorowe etykiety, które zachęcą nasze dzieci do używania. Fantastyczne zapachy zapewnią przyjemną kąpiel w słodkich, kwiatowych aromatach. Cała seria Frozen, została stworzona właśnie po to, aby codzienna pielęgnacja stała się przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem.