Jeżeli poszukujesz zajęcia w którym możesz zarobić dodatkowe pieniądze nie rezygnując przy tym z pracy na etat i codziennych obowiązków, to doskonale trafiłeś. Avon oferuje Ci kilka możliwość zarobku i tylko od Ciebie zależy jaki model współpracy wybierzesz. Sprawdź w jaki sposób można zarobić dołączając do Avon.

Zostań konsultantką, czyli Ambasadorką piękna Avon

Dołącz do zespołu Ambasadorów AVON i ciesz się kosmetykami w najniższej cenie. Korzystaj z rabatów, jakie Ci przysługują, a dodatkowo odbieraj fantastyczne upominki. Kupuj kosmetyki Avon po niższych cenach, a następnie sprzedawaj je dalej w kwocie, którą klient widzi w katalogu. To doskonały sposób, żeby dorobić sobie do domowego budżetu. Im więcej zamówień przyjmiesz, tym więcej zarobisz. Konsultantka Avon ma na prawdę spore możliwości rozwoju.

Czy w Avon można zarobić?

Lider Avon

Jeżeli masz duże ambicje i chcesz zająć się Avon-em na poważnie, to bycie Liderem z pewnością będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Kim jest Lider? To osoba, która buduje swój zespół konsultantek i pomaga im rozwinąć skrzydła. Bycie Liderem wymaga od Ciebie więcej zaangażowania, ponieważ Twoje konsultantki nie rzadko proszą o pomoc, potrzebują materiałów, czy po prostu szukają porad dotyczących sprzedaży. bycie Liderem to codzienna praca, która przekłada się na realne zarobki. Im więcej będziesz miał konsultantek w swoim zespole i im większe zamówienia będą robiły, tym więcej Ty zarobisz. Dlatego tak ważna jest wapółpraca między Liderem a Ambasadroką.

Lider Avon

Jeżeli któraś z wyżej wymienionych form współpracy wydaje Ci się ciekawa, to koniecznie dołącz do naszego zespołu. Zostań Ambasadorem marki Avon lub sprawdź się jako Lider zespołu.