fbpx

Nowa oferta Avon ukazuje się co 3 tygodnie. W każdym katalogu znaleźć można mnóstwo produktów, które sprawdzają się w codziennym życiu. Nie są tylko kosmetyki, ale także biżuteria, galanteria czy produkty przydatne w każdej kuchni. Warto zainteresować się ofertą Avon, ponieważ każdy znajdzie w niej na pewno coś dla siebie.

Perfumy Avon

Oferta Avon jest niezwykle bogata. Na czele całej rodziny produktów znaleźć można ponadczasowe perfumy w designerskich flakonikach. Wybierać można spośród setki oryginalnych wód zapachowych o zróżnicowanych aromatach. To daje nam gwarancję, na znalezienie tego idealnego, który zostanie z nami na dłużej. Z pewnością warto zainwestować w perfumy Avon jeżeli szukamy wyjątkowych i pełnych klasy zapachów.

Perfumy Avon

Kosmetyki dla kobiet od Avon

Duża oferta Avon, gwarantuje odpowiedni dobór produktu pod kątem posiadanej cery i problemów na skórze. Zdecydowanie polecamy paniom serię Mission, czyli japoński rytuał, na który składa się kilka kosmetyków. Mimo, że w sprzedaży są od niedawna, cieszą się ogromną popularnością. Ich fantastyczne właściwości znakomicie działają na skórę w wieku 30+. Godna uwagi jest także luksusowa kolekcja produktów Luxe, w której każda Pani znajdzie kosmetyki do codziennego makijażu. Oczywiście tych kolekcji jest bardzo dużo, na uwagę zasługują wszystkie, m.in Cleraskin, Anew, Naturals czy True. Wszystko zależy czego poszukujemy i jaki rodzaj cery posiadamy. Warto więc zasięgnąć porady u doświadczonej Ambasadorki Avon, która z pewnością pomoże wybrać.

Tusz do rzęs Avon

Męskie kosmetyki Avon

Avon nie zapomina także o mężczyznach. Część oferty stanowią więc kosmetyki dla panów. Warto zainteresować się serią Care Man, która kryje w sobie kilka fantastycznych produktów do codziennej pielęgnacji męskiej skóry. Kolekcja Senses oferuje żele pod prysznic o aromatach, które na pewno ucieszą panów. Jednak to nie wszystko. Duża część oferty Avon może być stosowana przez panów jak i przez panie. Warto więc zainwestować w kremy czy balsamy do ciała, które mogą być używane przez całą rodzinę.

Męski kosmetyki Avon