Sprzedaż produktów AVON i praca konsultantki może wydawać się przytłaczająca na samym początku. Niewiele osób posiada doświadczenie i potrzebną wiedzę, aby odpowiednio wystartować. Jesteśmy młodym i pełnym zaangażowania zespołem, który pomoże Ci postawić pierwsze kroki w nowym zajęciu. Działamy w całej Polsce jednak regularne spotkania prowadzimy na terenie Poznania oraz okolic. AVON Poznań i cała Wielkopolska jest Nam dobrze znana.  Dzięki naszym poradom i wsparciu szybko staniesz się wzorową konsultantką – prawdziwym liderem sprzedaży. AVON to świetny sposób na dodatkowy zarobek, który możesz dopasować do siebie i swoich potrzeb.

 

Indywidualne szkolenia AVON

Nasza siedziba znajduje się pod Poznaniem w Plewiskach, jeśli mieszkasz na terenie Wielkopolski lub jesteś gotowa dojechać do Poznania możemy zorganizować spotkanie i szkolenie w jednym. Dowiesz się wszystkich niezbędnych podstaw o firmie AVON, produktach, pracy konsultantki lub liderki. Dodatkowo otrzymasz pakiet darmowych katalogów, materiałów i próbek, które będą nieocenioną pomocą podczas pierwszych dni pracy. Bardzo dobrze znamy miasta Poznań, Wolsztyn, Komorniki, Konin, Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Leszno i wiele innych.

Warto także wiedzieć, że każda nowo zarejestrowana osoba otrzymuje program na start dla nowych konsultantek – dzięki niemu można odebrać produkty wartości nawet do 500zł przez pierwsze 6 katalogów współpracy.

Pełne wsparcie doświadczonego zespołu

Naszą drużynę tworzą doświadczone osoby, które zawsze są gotowe podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo wiele osób z Naszego zespołu już od wielu lat cieszy się niesamowitymi wynikami dzięki czemu możesz mieć pewność, że trafiasz liderów, którzy są w stanie maksymalnie pomóc Tobie na początku kariery w Avon. Wszelkie pytania są mile widziane – chętnie na nie odpowiemy. Osoby mieszkające w Poznaniu i najbliższej okolicy mogą wziąć udział w specjalnych regularnie organizowanych szkoleniach, które prowadzimy. Wystarczy się z nami skontaktować i wyrazić chęć wzięcia udziału w spotkaniu.

AVON Poznań

AVON POZNAŃ i okolice! Skontaktuj się z Nami i poznaj szczegóły współpracy z AVON. Wypełnij formularz na stronie głównej bądź zadzwoń do Nas. Dołącz do jednego z najprężniej rozwijającego się zespołu w Polsce i zarabiaj razem z Nami!