Opinii na temat firmy AVON krąży bardzo wiele, większość z nich jest jednak pozytywna. Produkty od marki AVON cieszą się ogromną popularnością i są przez firmę zachwalane na różnych kanałach sprzedaży, jednak ludzie podchodzą bardzo sceptycznie do reklam wielomilionowej korporacji, niezależnie od tego czy są prawdziwe czy nie.

Prawdziwe spojrzenie na markę AVON

Właśnie dlatego warto skupić się na innych cechach i zadać sobie proste pytania: jak AVON dotarł na szczyt? Czy byłoby to możliwe bez świadczenia najwyższej jakości usług oraz dbania o klientów? Odpowiedź oczywiście brzmi: NIE! AVON to firma z głęboko zakorzenionymi tradycjami, które od samych początków do dziś inspirują wszystkich pracowników i zapewniają zadowolenie wśród klientów. Ogromne grono wiernych klientów, ciągle powiększająca się oferta oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom to kluczowe elementy sukcesu firmy. AVON rozpoczynał swoją działalność od sprzedaży perfum a dziś mogą się pochwalić szeroką ofertą perfum, kosmetyków make up, kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała, a nawet akcesoriów modowych i biżuterii.

Misja AVON

AVON jest liderem na ogólnoświatowym rynku kosmetycznym oferującym kobietom unikalny asortyment kosmetyków i perfum w najwygodniejszej, bezpośredniej formę zakupów. AVON stara się zrozumieć i wyjść naprzeciw wszystkim możliwym potrzebom kobiet i ich rodzin. Ich celem jest doskonalenie procesu sprzedaży bezpośredniej, dzięki której nie tylko odbywa się sprzedaż produktów, ale również nawiązanie trwałych relacji z klientami. AVON stawia na pierwszym miejscu dobro klienta, jednak nie zapomina o swoich pracownikach i konsultantkach. Ciągłe wsparcie na każdym etapie współpracy oraz dogodne warunki sprawiają, że firma AVON jest bardzo cenioną firmą i przyjaznym miejscem pracy gdzie można rozwinąć swój pełny potencjał.

Interesuje nas również co Wy sądzicie o firmie AVON. Czekamy na wasze komentarze i opinie pod tym artykułem. Bardzo cenne i pomocne będą również wszystkie sugestie jak możemy usprawnić działanie naszej strony.