fbpx

W Avon wiedzą, jak ważne jest dbanie o skórę. To oznacza, że cały czas poszukują najlepszych produktów, które nam w tym pomogą i sprawią, że nasza skóra na wiele lat pozostanie jędrna i gładka. Dlatego też pojawiła się nowa linia produktów Mission, podzielona na dwa oddzielne rodzaje: Y dla kobiet powyżej 30 lat i Eclat dla pań bardziej dojrzałych powyżej 45 lat. Co takiego mają w sobie te kosmetyki, że warto w nie zainwestować? Co dzięki nim możemy osiągnąć?

Co dla skóry 45+?

Jeżeli chcemy, aby nasza skóra prezentowała się jak najdłużej pięknie i młodo, to musimy mieć pewność, że stosujemy odpowiednie kosmetyki. Takie, które będą zapewniały wszystkie niezbędne składniki. Co więc zawiera w sobie seria Mission Eclat, czego nie mają inne zestawy kosmetyków? Przede wszystkim posiada wszystkie składniki, które są odpowiedzialne za zatrzymywanie procesów starzenia się skóry. To właśnie one już na poziomie DNA hamują ten proces i sprawiają, że dojrzała skóra nabiera blasku. Dodatkowo specjalnie dobrane składniki odbudowują barierę hydrolipidową, a to oznacza, że skóra jest gładsza, napięta i co więcej, nie dochodzi do jej przesuszenia. Poza tym, możemy być pewni, że seria Mission Eclat działa antyoksydacyjnie, czyli hamuje niewłaściwą ekspresję genów. Jeśli będziemy korzystać z całego zestawu, na który składa się: pianka oczyszczająca, krem intensywnie nawilżający, preparat odżywczy dla skóry, oraz krem na dzień i na noc, a także krem do okolic ust i oczu,  to możemy być pewni, że efekty stosowania tych preparatów przejdą nasze najśmielsze oczekiwania. Będą się one uzupełniały, a to oznacza, że w ten sposób nasza skóra będzie miała zapewnione wszystko co najlepsze i co niezbędne do zachowania przez nią młodego wyglądu. Dla kogo jest stworzona ta seria? Przede wszystkim dla pań w wieku 45+, dla tych które szukają skutecznych rozwiązań, bo dość mają już wydawania pieniędzy na produkty, które nie spełniają ich oczekiwań. Dla kobiet, które wiedzą, że czasami trzeba wydać trochę więcej, aby na dłużej móc zachować młody wygląd, nawet jeśli miałoby się to wiązać z koniecznością zastosowania medycyny estetycznej. To także produkty dla pań, które wypróbowały już wiele innych propozycji i zabiegów pielęgnacyjnych, jak również tych, które dobrze wiedzą czego chcą i twardo obstają przy swoim zdaniu, zwłaszcza jeśli ma je ono doprowadzić do wyznaczonego celu.

Propozycja dla młodszych

Dla młodszych pań, Avon także przygotował odpowiednią serię, tym razem Mission Y. To propozycja dla kobiet powyżej 30 roku życia, które dobrze wiedzą czego chcą. Skierowana jest do pań, które korzystają z różnych kosmetyków, cały czas poszukując tych, które okażą się być dla nich najskuteczniejsze i spełnią ich potrzeby, kompleksowego dbania o cerę. To także kobiety, które niejednokrotnie mają różnego rodzaju problemy ze skórą, zauważają pierwsze oznaki jej starzenia się, którym chcą zapobiegać. Idealne klientki dla serii Mission Y, to te, które cały czas szukają podpowiedzi, w jaki sposób dbać o swoją skórę, tak aby jak najdłużej zachowała młody wygląd, potrzebujące podpowiedzi, czego im potrzeba i jak korzystać z danych preparatów. Jeśli wśród swoich klientek mamy takie panie, to z pewnością warto im zaprezentować tą serię. Trzeba wówczas podkreślić, że produkty te odpowiedzialne są za odbudowę bariery hydrolipidowej, która zapobiega wysuszaniu skóry, jej napięciu, przywraca gładkość i elastyczność, a także chroni ją przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak chociażby smog. Dodatkowo produkty te przeciwdziałają starzeniu się skóry, jak i wygładzają drobne zmarszczki, poprawiając jednocześnie elastyczność skóry. Dla tych pań ważne będzie również to, że seria Mission Y nie tylko wygładza zmarszczki, ale także zapobiega ich powstawaniu wykorzystując do tego naturalne procesy skóry. Tutaj również, podobnie jak w serii dla starszych pań, powinno się korzystać z całego zestawu, który nawzajem będzie się uzupełniał. Dlatego też, proponowana jest pianka oczyszczająca, która wnika w głąb skóry przywracając jej niesamowitą miękkość. Dalej należy stosować lioton intensywnie nawilżający, który będzie powodował długotrwałe nawilżanie i blask. Kolejnym produktem, który trzeba mieć jest skoncentrowana esencja odpowiedzialna za odżywienie, zmiękczenie i uelastycznienie skóry. Codziennie rano i wieczorem trzeba też korzystać ze specjalnego kremu, który będzie miał za zadanie zatrzymać te wszystkie substancje, jakie wcześniej wniknęły w naszą skórę. No i nie można zapominać o specjalnym kremie dookoła ust i oczu, który ma za zadanie odmłodzić ich wygląd i sprawić, że będą prezentowały się wspaniale i będą wyglądały na wypoczęte.

Kompleksowe działanie

Nowa seria Mission proponowana przez Avon oferuje wszystko co najlepsze dla naszej skóry. Jeśli zdecydujemy się na jej kompleksowe działanie i zaopatrzymy się we wszystkie preparaty, to możemy być pewne, że efekt jaki uzyskamy przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania. To produkty stworzone do określonego rodzaju skóry, do skóry z pewnymi problemami, dzięki czemu mamy pewność, że składniki zawarte w tych preparatach rzeczywiście trafią tam gdzie powinny sprawiając, że nasza skóra znowu zyska gładkość, elastyczność, blask i będzie się prezentowała naprawdę młodo. Jeśli będziemy korzystać z wszystkich tych preparatów, a dodatkowo będziemy to robić regularnie i zgodnie z wytycznymi, to możemy być pewne, że nasza skóra na długo zachowa piękny wygląd i młodość.

Warto zapoznać się z najnowszą ofertą marki Avon. Jeśli jesteśmy w wieku powyżej 30 lat koniecznie musimy wypróbować serię Mission Y, jeśli powyżej 45 sięgnąć powinnyśmy po produkty z linii Mission Eclat. Może się okazać, że te produkty w końcu spełnią nasze oczekiwania i nie będziemy już sobie wyobrażały stosowania innych preparatów. Tutaj mamy wszystko co niezbędne, aby przez długi czas zachować piękną, jędrną i młodą skórę, która będzie naszą dumą. Warto wydać trochę więcej pieniędzy, aby być pewną efektu końcowego.