Prawda jest taka, że dzięki sprzedaży bezpośredniej, a na takiej funkcjonuje Avon, możemy zarabiać wszędzie. Wystarczy mieć ze sobą najnowszy katalog, a w każdym miejscu będziemy mogli natrafić na nową klientkę czy klienta. Jednak jeśli interesuje nas Avon, Gdynia jest naszym rodzinnym miastem, to już tym bardziej musimy rozpocząć taką współpracę. Dlaczego?

Ogromne możliwości

Przede wszystkim Gdynia to spore miasto, a tam gdzie spore miasto, tam jest i wielu ludzi, a więc i potencjalnych, nowych klientów. To oznacza, że przy odrobinie samozaparcia, będziemy mieli możliwość zdobywać klientów podczas spaceru, przesiadywania na rynku, a także podczas różnego rodzaju prezentacji, które będziemy przedstawiać w centrach handlowych. Dla Avon Gdynia jest idealnym miejscem, bo przy takiej ilości ludzi, z pewnością każdego dnia znajdziemy kogoś, kto zainteresuje się naszą propozycją, a jeśli będziemy mieli przy sobie próbki różnych produktów, to niewątpliwie, ludzie będą chcieli się z nimi zapoznać. 

Ciekawe miejsca

Na przedstawienie Avon, warto wybierać ciekawe miejsca, takie obok których nie można przejść obojętnie. Na szczęście Gdynia ma sporo takich miejsc, a więc możemy nasze stoisko ustawić w takim miejscu, żeby tło za nami zachęcało do podejścia i zapoznania się z naszymi produktami. Poza tym, dzięki łatwej komunikacji, jaką może się pochwalić Gdynia, możemy bez trudu dostarczyć zamówienia naszym klientom, a krótki czas oczekiwania, także będzie ich zachęcał do korzystania z naszych usług i z oferty jaką przedstawia im Avon. Pamiętajmy, że im więcej jest miejsc, w których spotykają się spore grupy ludzi, tym łatwiej będzie nam znaleźć nowych klientów, tym większe pokazany możemy organizować i tym większą ilość klientów możemy zdobyć podczas jednego dnia. Warto to wykorzystać. Avon gwarantuje nam najlepsze produkty, Gdynia daje świetną okazję do ich odpowiedniego zaprezentowania.

Warto się zarejestrować w Avon, a jeśli jesteśmy z Gdyni to mamy szansę zdobyć wielu klientów. Sama rejestracja jest niezwykle prosta, bo wystarczy tylko wejść na stronę Avon i podać niezbędne informacje. Nie zajmuje to wiele czasu, a da nam możliwość dodatkowego zarobku.