Avon stworzył Anew, niezwykłą serię luksusowych kosmetyków, przeznaczoną dla wymagających kobiet, które szukają skutecznych i innowacyjnych produktów. Każda z Pań, niezależnie od wieku znajdzie w tej kolekcji odpowiedni produkt, przeznaczony do posiadanego rodzaju skóry.

Pielęgnację skóry kosmetykami Avon Anew warto zacząć od Aqua Youth, która nadaje się do stosowania niezależnie od wieku. Tutaj wykorzystano dobroczynną moc wody. Dzięki regularnemu stosowaniu poziom nawilżenia skóry wzrasta dwukrotnie, a uczucie ściągnięcia  znika bezpowrotnie. Staje się  ona gładka i sprężysta.

Przy pierwszych objawach starzenia warto sięgnąć po Rejuvenate 30+. Z tymi produktami Twoja cera uzyska równy koloryt, drobne zmarszczki zostaną wygładzone, a pory staną się mniej widoczne. Wszystko dzięki specjalnej rewitalizującej technologii, która sprawia, że skóra wygląda jak po 8 godzinach snu.

Przy umiarkowanych oznakach starzenia sięgnij po Reversalsit 35+ który działa na zmarszczki, przebarwienia, a także na nieznaczną utratę jędrności. Wszystko to dzięki zastosowaniu technologii Activinol, która pobudza produkcję aktywiny i pomaga reaktywować proces naprawczy w skórze.

Ultimate to produkty odpowiednie przy zaawansowanych oznakach starzenia 45+. Tutaj technologia Pro-Sirtuin TX zadziała na utratę elastyczności, głębokie zmarszczki i przebarwienia. Kosmetyki Ultimate to sposób na drugą młodość.

Przy bardzo zaawansowanych oznakach starzenia 55+ spróbuj kosmetyków Platinum. Wykorzystana technologia Paxylium pobudzi produkcję paksyliny i pomoże zredukować wiotczenie skóry. Twarz odzyska piękne kontury, jednolity kolor i młody blask. Dzięki Avon Anew Platinum będziesz wyglądać młodo i pięknie.

Jeżeli Twoja skóra ma specyficzne potrzeby zastosuj kosmetyki Clinical, które działają niezależnie od wieku na zróżnicowane problemy jak zmarszczki, przebarwienia, wiotczenie skóry, kurze łapki, zmarszczki wokół oczu czy cellulit. Anew Clinical to domowa alternatywa dla inwazyjnych zabiegów. Zawarte składniki o wyjątkowej skuteczności pomogą Ci się uporać ze wszystkimi problemami.

Anew Solar Advance to kosmetyki, które chronią i naprawiają uszkodzenia spowodowane przez słońce. Może być ona stosowana niezależnie od wieku i przy każdym rodzaju skóry. Są  to niewątpliwie produkty idealne w letnim okresie.