fbpx

Zapewne każdy z nas nie raz szukał dodatkowego zajęcia, żeby móc dorobić do domowego budżetu. Rynek przepełniony jest różnego rodzaju ofertami pracy dodatkowej. Wymaga ona od nas zazwyczaj obecności w danym czasie i miejscu oraz wykonywanie określonych czynności przez parę godzin. Avon oferuje zupełnie inny rodzaj pracy dodatkowej, którą można pogodzić z innymi obowiązkami.

Obowiązki Ambasadora Avon

Jeżeli zdecydujemy się na współpracę z marką Avon, musimy wiedzieć, że tutaj nikt nic nie będzie nam narzucał. Sami sobie wyznaczamy godziny pracy i tylko od nas zależy, ile czasu na to poświęcimy. Do naszych obowiązków należy przede wszystkim zbieranie zamówień od klientów i po zamówieniu ich przez internet dostarczenie wszystkim, którzy nam zaufali. Nie musimy biegać z katalogiem, wszystko możemy zrobić przez internet, lub „przy okazji”.

Jak pozyskać klientów?

Początek naszej współpracy z Avon z pewnością będzie od nas wymagał trochę więcej zaangażowania. Warto zawsze mieć przy sobie jeden lub dwa katalogi, aby zawsze przy okazji pokazać komuś, kto mógłby być zainteresowany kosmetykami. Oczywiście na początku warto poinformować rodzinę, czy bliskich znajomych i sąsiadów o tym, że można właśnie u nas zamówić Avon. Wspólna kawa, czy niedzielny obiad może okazać się doskonałym powodem do rozmowy o kosmetykach. Zostawmy siostrze, czy przyjaciółce katalog i poprośmy, by pokazały go swoim znajomym w pracy, czy w szkole. Na pewno uda nam się w ten sposób uzyskać sporą grupę klientów, które zamówią u nas kosmetyki Avon.

Ile może zarobić Ambasadorka Avon?

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Ambasadorka Avon może zarobić od kilku złotych nawet do kilku tysięcy co 3 tygodnie. Od czego to zależy? Oczywiście od tego, ile czasu poświęcimy na naszą pracę. Jeżeli w danym katalogu nie mamy za bardzo czasu na zbieranie zamówień, to logiczne jest, że za wiele nie zarobimy. Jeżeli jednak poświęcimy na to zajęcie kilka lub kilkanaście godzin w tygodniu, postaramy się spotkać z przyszłymi klientkami, porozmawiamy z nimi np. przez internet, czy telefon to z pewnością uda nam się zrobić spore zamówienie, a co za tym idzie, zarobimy dużo więcej.

Czy warto dołączyć do Avon?

Z pewnością warto spróbować swoich sił jako Ambasadorka Avon. To zajęcie, które możemy zawsze wykonywać przy okazji. Nie ma wymogu zamawiania towaru przy każdym katalogu. Jeżeli nie uda nam się uzbierać zamówień, to nic się nie stanie. Możemy spróbować w kolejnej kampanii.

Jeżeli więc poszukujemy dodatkowego zajęcia, które pozwoli nam dorobić do domowego budżetu, zostanie Ambasadorem Avon, wydaje się najlepszym rozwiązaniem. To doskonała praca, dla wszystkich, którzy nie mogą sobie pozwolić na pełnoetatowe zajęcie.